Deze krachtige movinghead komt echt tot zijn recht in de geluidsgestuurde modus (of via DMX). Je kunt een eindeloze string van intense wash effecten creëren om de hele dansvloer van sfeer te voorzien. Met deze set hebben we twee van deze MHL108 movingheads van BeamZ samengesteld tot een set, met 6 meter DMX kabel voor elke movinghead. Zo kun je nog eenvoudiger een verbluffende optische presentatie geven, of het nu in de kroeg is of in de club.
Omschrijving
Wij brengen je de MHL108 van BeamZ. Deze 11 kanaals movinghead produceert een mooi helder wash effect, gecombineerd met verschillende mogelijkheden zoals een stroboscoop en dimmer. Programmeerbare macro-mogelijkheden en meer.
Voorzien van elektronische strobe en dimmer, macroprogramma, PAN / TILT inverteerbaar, geavanceerde functieregeling en een snelheidsregeling. Naast DMX besturing kan het effect ook automatisch of muziekgestuurd werken.
Kenmerken
- 6 of 11 DMX-kanalen
- 18 x 3W Heldere LED's
- 6x Rood, 6x Groen, 6x Blauw
- RGB kleurenmenging
- Uitgebreide functie-regeling
- Pan 540° (Horizontaal)
- Tilt 200° (Verticaal)
- Snelle pan / tilt snelheidsregeling
- Macroprogramma's
- Variabele elektronische strobe en dimmer
- Auto, Muziek- of DMX-gestuurd
- Reset naar fabrieksinstelling
Specificaties
- Voeding: 230Vac, 50Hz
- Opgenomen vermogen: 80W
- DMX kanalen: 6 of 11
- Horizontaal: 540 °
- Verticaal: 200 °
- Aantal LED's: 36
Omschrijving
Professionele DMX-kabel
De PD Connex DMX-kabel van 6 meter is ontwikkeld voor een stabiele en storingsvrije overdracht van DMX-signalen tussen diverse DMX-gestuurde apparatuur. Dankzij de 3-polige XLR male en female connectoren is de kabel direct inzetbaar binnen vrijwel iedere lichtinstallatie.
Duurzaam en gebruiksvriendelijk
De kabel is voorzien van hoogwaardige XLR-connectoren die zorgen voor een betrouwbare verbinding en een consistente signaaloverdracht. Voor extra gebruiksgemak wordt de kabel geleverd met een handige kabelbinder.


















