Vonyx AP1200PA Mobiele bluetooth luidspreker met 3 microfoons
Special Price 279,90 349,95
SKU
Waardering:
9.9 /10
Special Price 279,90 349,95
Je bespaart 70,05
Wil je een ander vermogen? Geselecteerd: 600 Watt
600 Watt Geselecteerd
Voeg toe aan verlanglijst Voeg toe aan verlanglijst
Op voorraad
  • Bestel voor 23:59 uur en het wordt morgen gratis bij je bezorgd!
  • Gratis binnen 30 dagen te retourneren
  • 2 jaar garantie op het hele assortiment
  • Altijd de laagste prijs
Omschrijving
Overal geluid met de Vonyx AP1200PA, ook zónder stopcontact
Krachtig
De Vonyx AP1200PA beschikt over een krachtige ingebouwde 600W versterker om muziek, zang, spraak of een combinatie daarvan luid en duidelijk ten gehore te brengen. Op de versterker is een 5-bands equalizer aanwezig om het geluid naar wens te kunnen afstellen. Met behulp van de ingebouwde Bluetooth module kan een draadloze verbinding met bijvoorbeeld een telefoon, tablet of laptop tot stand worden gebracht. Zodra deze verbinding gelegd is wordt muziek, die op het gekoppelde apparaat wordt afgespeeld, draadloos gestreamd naar de speaker. Een andere handige optie is de USB / SD mp3 speler. Hierop kan eenvoudig een USB stick of SD kaart met mp3 worden aangesloten en de speler speelt de muziek rechtstreeks vanaf de drager af. Voor alle overige audiobronnen kan de RCA / tulp ingang worden gebruikt. Hierop kan vanalles worden aangesloten zoals een cd-speler, mixer, mp3 speler, etc. De RCA / tulp uitgang kan gebruikt worden voor het aansluiten van een tweede speaker om zo eventueel een keten te maken van meerdere speakers voor een goede verspreiding van het geluid.
Microfoons
Kenmerken
  • 12" 600W actief geluidssysteem
  • Bluetooth ontvanger voor audiostreaming
  • 1x UHF bodypack / headset microfoon
  • 1x UHF handmicrofoon
  • 1x Bekabelde handmicrofoon
  • Echo-effect voor microfoons
  • USB, SD/MMC mp3 mediaspeler
  • Afstandsbediening voor MP3-speler
  • High Compression Driver
  • Werking via netspanning of ingebouwde 12V accu
  • Indicatie voor laadtoestand accu
  • Uitschuifbare handgreep en wieltjes
  • Robuuste ABS-behuizing
  • Tophat voor plaatsing op statief
Specificaties
  • Vermogen: 600W
  • Frequentiebereik: 50Hz - 19kHz
  • Woofer 12"
  • Tweeter: High compression
  • Microfoon frequenties: 863.100 & 864.500Mhz
  • Accu: 12V/7Ah
  • Aansluitspanning (opladen): 230Vac/50Hz
Afmetingen en gewicht
  • Afmetingen: 310 x 380 x 590mm
  • Gewicht: 13.6kg
Specificaties
Fysieke eigenschappen
Lengte
31 cm
Breedte
38 cm
Hoogte
59 cm
Gewicht
1 kg
Kleur
Zwart
Aantal speakers
1
Tophat
Ja
Diameter tophat
35 mm
Afspeelmogelijkheden
Afspeelmogelijkheden
Bluetooth, USB stick, SD kaart, Microfoon (ingang), Lijningang
Bluetooth
Ja
Bluetooth versie
Bluetooth 4.2
Bluetooth bereik
10 m
Inclusief afstandsbediening
Display
LCD
Overige opties
Trolley, Uittrekbare handgreep, Afstandsbediening
Microfoon eigenschappen
Aantal microfoons
3
Type microfoon
Draadloze handmicrofoon, Draadloze headset
Frequentie handmicrofoon
863.100 MHz
Frequency Headset (bodypack)
864.500 MHz
Aantal microfooningangen
2
Aansluitingen
RCA input
RCA output
6.3 mm jack input
6.3 mm Jack output
Nee
Aantal microfooningangen
2
Type stekker
IEC C13 Power Lead 3c
Technische eigenschappen
Vermogen
600 Watt
Woofer formaat
12 inch / 30cm
Maximum frequentie
19.000 Hz
Ingebouwde equalizer
Stroomvoorziening
220-240VAC 50Hz
Oplaadbare accu
Overige specificaties
Merk
Vonyx
SKU
EAN Code
Garantie
2 jaar
Taal handleiding
Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans
Bundel voordeel
Korting op speaker beschermhoes!
Vonyx SC12 beschermhoes voor 12" VSA, AP of SPJ serie speakers
10% korting op de accessoire
Korting op mini jack / RCA audiokabels van 1.5 meter!
Vonyx telefoon, pc of laptop kabel 3,5mm jack / RCA - 1,5 meter
Vonyx RCA kabel voor mixer, versterker, cd, etc. - 1.5 meter
15% korting op de accessoires
Korting op luidspreker standaard!
Vonyx Luidsprekerstatief 1.8m max.
15% korting op de accessoire