Praktisch voor hoge plafonds
De Power Dynamics PDS50W is de ideale speaker om grote ruimtes met een hoog plafond te vullen met helder geluid. Of het nu gaat om muziek of spraak, deze witte hangende plafond speaker levert uitstekende prestaties. Het hangende ontwerp maakt hem de oplossing voor plekken waar normale plafond speakers niet passen, zoals in kerken, grote gangen, fabrieksgebouwen etc. De speaker is compatibel met 100V systemen, maar kan dankzij de 8 Ohm instelling ook op reguliere versterkers worden aangesloten. Heb je liever een zwarte plafond speaker? Kies dan voor de PDS50B.
Slim ophangsysteem zonder kabelchaos
Met de PDS50W heb je geen last van losse kabels of extra ophangmaterialen. De 2,2 meter lange ophangkabel heeft een stalen kern en voert meteen het geluidssignaal door. Dat betekent een nette afwerking en snelle installatie. Ophangen, aansluiten en genieten van goed geluid was nog nooit zo eenvoudig.
Krachtig en veelzijdig geluid
Dankzij de 6,5 inch woofer, 1 inch tweeter en dubbele bass-poorten krijg je een volle en heldere geluidsweergave, van 70 Hz tot 20 kHz. Deze geluidsweergave en de maximale geluidsdruk van 90 dB maken de plafond speaker ideaal voor achtergrondmuziek of omroepberichten op jouw locatie. De brede spreidingshoek zorgt er bovendien voor dat iedereen in de ruimte het geluid goed hoort, zonder dat het storend is. Met zijn stevige ABS-behuizing en magnetische grill is de PDS50W zowel robuust als stijlvol, zodat hij er net zo goed uitziet als hij klinkt.
Flexibel voor elk geluidssysteem
Deze hangende speaker werkt zowel met 100V-installaties als met standaard 8 Ohm versterkers. In een 100V-systeem sluit je eenvoudig meerdere speakers aan, zelfs over lange afstanden, zonder geluidsverlies. Zo voorzie je ook grote ruimtes van gelijkmatig geluid, eventueel verdeeld in verschillende zones die apart in volume regelbaar zijn. Heb je vragen over hoe dit werkt of welke versterker hierbij geschikt is? Neem dan contact op met onze klantenservice.





















