Til je lichtshows naar een hoger niveau
Met deze set van 2 BeamZ Nereid120 waterdichte moving heads, compleet met een stevige flightcase voor veilig transport, wordt jouw volgende show een gegarandeerd succes. De Nereid120 is dé professionele oplossing voor binnen- én buitenevenementen dankzij zijn IP65-classificatie, wat hem waterdicht maakt. Of je nu een festival in de open lucht organiseert of een indoor evenement, deze moving heads presteren moeiteloos in alle omstandigheden. Plotselinge regenbui? Geen stress! De Nereid120 blijft zelfs in de regen krachtige en heldere beams produceren, waardoor je lichtshow altijd indrukwekkend blijft.
Indrukwekkende lichteffecten
De Nereid120 moving head beschikt over een krachtige 120W witte LED die scherpe en heldere lichtbundels produceert. In combinatie met rook creëer je visueel spectaculaire effecten. Met zijn uitgebreide kleuropties via het kleurenwiel, dat maar liefst 13 kleuren en een regenboogeffect bevat, en het gobowiel met 17 statische gobo’s, heb je eindeloze mogelijkheden om unieke lichtprojecties te maken. Voeg daar de gobo-shake, gobo-rotatie en draaiende prisma’s van 8 of 16 facetten aan toe, en je creëert een multidimensionale lichtshow die elke ruimte transformeert. Met de gemotoriseerde focusfunctie zorg je ervoor dat je projecties altijd scherp zijn, ongeacht de afstand tot het oppervlak.
Optimaal bedieningsgemak
Met de Nereid120 heb je volledige controle dankzij DMX-compatibiliteit. Voor de ultieme lichtshow sluit je de moving heads aan op een DMX-lichttafel voor nauwkeurige bediening. Heb je geen DMX? Geen zorgen! Deze moving heads beschikken ook over een geluidsgestuurde modus, waarbij ze reageren op de beat van je muziek, en een standalone modus met automatische programma’s. Zo creëer je altijd indrukwekkende lichteffecten, ongeacht je opstelling.
Veilig transport met de flightcase
De set wordt geleverd met een robuuste flightcase, speciaal ontworpen om beide moving heads veilig en gemakkelijk te vervoeren. Ideaal voor verhuurbedrijven, festivals en evenementen waar moving heads regelmatig en veilig verplaatst moet worden.
Kenmerken
- Set van 2 waterdichte moving heads met beam
- Geleverd met passende flightcase
- Beschikt over een krachtige 120W witte LED
- Middels het kleurenwiel kun je 13 prachtige kleuren maken
- Beschikt over een gobowiel met 17 statische gobo’s + open inclusief de functies; gobo-shake, gobo-rotatie en regenboog effect.
- Draaibare prisma's met 8 en 16 facetten met instelbare rotatiesnelheid en richting
- Gemotoriseerde focus
- DMX, geluidsactivering, master/slave en standalone modus
- 0-100% elektronische dimmer
- Automatische pan/tilt-correctie
- RDM Remote Control, bidirectionele datatransmissie
- DMX in/uitgang via 3-polige en 5-polige XLR
- Powerconnector TR1 in/uitgang (waterdicht)
- Quick lock omega-klemmen inbegrepen
- DMX- en voedingskabel inbegrepen
Technische specificaties
- 120W high intensity LED
- IP65 waterdicht
- Beam angle: 1.6°
- Field angle: 2°
- Lichtsterkte: 205.295 lx @ 1m
- Pan: 540°
- Tilt: 270°
- Flitssnelheid: 0 - 25 fps
- Display: OLED
- Koeling: Temperatuur gestuurde ventilator
- Aansluiting: Power-connector TR
- Aansluitspanning: 100-240VAC 50/60Hz
Afmeting en gewicht
- Afmeting per moving head: 21 x 31 x 47,5 cm
- Gewicht complete set: 44 kg