BeamZ Pro Nereid700 moving head - Hybride moving head - IP65 waterdicht - 750W LED -
Special Price 4.795,00 5.395,00

BeamZ Pro Nereid700 moving head - Hybride moving head - IP65 waterdicht - 750W LED -

SKU
152.096
Special Price 4.795,00 5.395,00
Je bespaart 600,00
-
+
Voeg toe aan verlanglijst Voeg toe aan verlanglijst
Op voorraad
  • Bestel voor 23:59 uur en het wordt morgen gratis bij je bezorgd!
  • Gratis binnen 30 dagen te retourneren
  • 2 jaar garantie op het hele assortiment
  • Altijd de laagste prijs
Omschrijving

Lichtopbrengst voor grote producties
De BeamZ Pro Nereid700 is een professionele BSWF moving head voor producties waar lichtopbrengst, flexibiliteit en betrouwbaarheid samen moeten komen. De 750W witte LED module levert de output die je nodig hebt voor concerten, festivals, grote podia en architecturale toepassingen. Dankzij het zoombereik van 3 tot 50 graden gebruik je dezelfde fixture voor een strakke beam, een duidelijke spot of een brede wash. De standaard kleurtemperatuur bedraagt 6500K met een CRI van 69. Voor toepassingen waar kleurweergave belangrijker is, gebruik je het CRI correctiefilter en verhoog je de CRI tot 90.

Van scherpe beam tot nauwkeurig gevormd licht
Het optische systeem geeft je veel controle over de uiteindelijke bundel. Met vier afzonderlijke snijbladen vorm je het licht nauwkeurig en kader je bijvoorbeeld een podiumdeel, decorstuk of artiest af. Het complete framesysteem kan tussen 60 en 120 graden roteren, zodat je de vorm ook onder een hoek kunt plaatsen. De mechanische iris verkleint de bundel verder wanneer je een compacter beeld nodig hebt. Voor zachtere washes zijn twee frostniveaus beschikbaar. Met de variabele CTO regel je de kleurtemperatuur van 2700K tot 6500K, waardoor de Nereid700 ook inzetbaar is voor warm frontlicht of showlicht met koelwitte kleuren.

Gobos, prisma’s en kleur voor uitgebreide shows
Voor dynamische looks beschikt de Nereid700 over twee gobowielen. Het statische gobowiel bevat negen gobo’s plus open, terwijl het roterende gobowiel zeven indexeerbare gobo’s plus open biedt. Gobo shake en rotatie in beide richtingen geven extra beweging aan projecties. Het 360 graden animatiewiel maakt vloeiende bewegende structuren mogelijk en zorgt voor effecten die doen denken aan water of vlammen. Twee afzonderlijke prismawielen, een vierzijdig circulair en vierzijdig lineair prisma, breken de bundel verder open. Voor kleur gebruik je zowel een wiel met zeven kleuren als onafhankelijke CMY kleurmenging voor vloeiende overgangen, subtiele tinten en snelle macro effecten.

Klaar voor professioneel en outdoor gebruik
Met zijn IP65 constructie is de Nereid700 voorbereid op regen, stof en intensief gebruik tijdens outdoor producties. De pan en tilt werken met 16 bit resolutie voor vloeiende en nauwkeurige bewegingen, met 540 graden pan en 360 graden tilt en infinity functies voor extra bewegingsvrijheid. Aansturing verloopt via DMX512, met zowel 3 pins als 5 pins DMX in en uit. Daarnaast zijn opties zoals master/slave, RDM en automatische modi beschikbaar. Via het LCD display beheer je instellingen rechtstreeks op de fixture. De Powercon in- en uitgang maken de Nereid700 bovendien praktisch inzetbaar binnen grotere rigs.

Specificaties
Fysieke eigenschappen
Lengte
39 cm
Breedte
31 cm
Hoogte
78,8 cm
Gewicht
36,45 kg
Geschikt voor buiten
Ja
IP rating
IP65
Technische eigenschappen
Moving head type
Hybrid
Aantal LEDs
1 LEDs
Kleurcombinaties
Kleurenwiel, CMY
Type lichtbron
LED
Kleurtemperatuur
6500K
Vermogen per LED
750 W
Totaalvermogen
750 W
Stralingshoek in graden
3 °
Flitssnelheid per seconde
0 - 20Hz
Pan (horizontaal bereik)
540°
Aantal graden kantelbaar
360°
Focus
Gemotoriseerd
Gobo opties
Gobo-shake, Gobo-rotatie, Regenboogeffect, Verwisselbare gobo's
Aantal statische gobo's
9
Prisma facetten
4
Aansturing
Modus
DMX, Master/Slave, Voorgeprogrammeerde shows
RDM
Ja
Master/Slave
Ja
Aansluitingen
Type DMX aansluiting
XLR (3 pin), XLR (5 pin)
Type stekker
Powercon TRUE Power Lead 3c
Algemene specificaties
Display
LCD
Aantal benodigde trussklemmen
2
Overige specificaties
Merk
BeamZ Professional
SKU
152.096
EAN Code
8715693360271
Garantie
2 jaar
Taal handleiding
Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans

Reviews

Schrijf uw eigen review
Schrijf een review over:BeamZ Pro Nereid700 moving head - Hybride moving head - IP65 waterdicht - 750W LED -
Uw waardering
Chatten