Een door de fabrikant geselecteerde PA set van versterker en luidsprekers met 700W totaal aan vermogen.
De set is voorzien van een SkyTec 2x 350W versterker met equalizer voor semi-professioneel gebruik. De versterker is voorzien van meerdere RCA ingangen voor het aansluiten van meerdere audiobronnen. Daarnaast is de versterker voorzien van een 3.5mm jack aansluiting op de voorkant voor het aansluiten van bijvoorbeeld een MP3 speler. De krachtige eindtrap staat garant voor langdurige topprestaties.
De beide 12" speakers zorgen voor een krachtig geluid met een heerlijke bass. De speakers zijn voorzien van handgrepen en in de onderkant is een tophat verwerkt zodat de speakers ook op een statief geplaatst kunnen worden. Met de meegeleverde rol luidsprekerkabel (10 meter totaal, zelf op gewenste lengte te knippen) sluit je de speakers eenvoudig aan op de versterker.
Vonyx SL12 PA Luidspreker 12" 600W
De SL12 is de meest verkochte uitvoering van de SL serie van Vonyx. De SL12 wordt per stuk geleverd.
Met speakers uit de SL serie haal je een strakke speaker in huis met een stevige sound. De Trapeziumvormige 2-weg disco PA luidsprekerbox heeft een professionele uitstraling. De perfecte speaker voor een discofeestje maar natuurlijk ook geschikt voor vele andere doeleinden.
Complete sets
De speakers uit de SL serie zijn ook als complete set leverbaar.
Kenmerken
- 2-Weg bas-reflex systeem
- Piezo hoorn voor hoog en mid
- Woofer met grote magneet
- Metalen grill
- Bekleed met dempend zwart vilt
- Connectors: 6.3mm jackplug & 2x klemterminal
- Tophat voor plaatsing op statief
Specificaties
- Vermogen: 300W
- Piekvermogen: 600W
- Woofer: 12" / 30cm
- Hoorn: High Compression Piëzo
- Impedantie: 8 Ohm
- Frequentiebereik: 30Hz - 20kHz
- SPL @1W/1m: 92dB
- SPL max: 121dB
Afmetingen en gewicht
- Afmetingen: 340 x 415 x 615mm
- Gewicht: 9.1kg
SkyTec SPL700 versterker 2 x 350W met equalizer en verlicht frontpaneel
Skytec SPL700 versterker 2x 350W met equalizer
De Skytec SPL700 is een semi-professionele stereo versterker voor o.a. de beginnende DJ. De versterker is uitgevoerd met een 19 inch frontpaneel waardoor hij bijvoorbeeld in flightcase ingebouwd kan worden. De versterker is voorzien van super gave verlichting achter het frontpaneel waardoor hij een professionele uitstraling krijgt. Voor het aansluiten van apparatuur zijn meerdere ingangen aanwezig en voor het perfecte geluid is de SPL700 voorzien van een 3-bands equalizer.
Connectiviteit
De SPL700 beschikt over meerdere ingangen voor het aansluiten van je (DJ) apparatuur. Aan de achterzijde zijn 3 RCA (tulp) lijningangen aanwezig waarop een mixer, cd speler, dj controller, etc. aangesloten kunnen worden. Voor een snelle en simpele aansluiting is aan de voorzijde een 3,5mm jack ingang aanwezig. Met behulp van de inputselector aan de voorzijde bepaal je eenvoudig welke audiobron je horen wilt.
Equalizer
Muziek moet natuurlijk wel goed klinken. De SPL700 is daarom voorzien van een 3-bands equalizer waarmee de hoge, midden en lage tonen ingesteld kunnen worden. Op die manier kan je de klank van je geluidsinstallatie naar wens aanpassen.
Vermogen
De SPL700 beschikt over een krachtige eindtrap met een vermogen van 2x 350W max. Door dit vermogen kan de versterker een grote range aan speakers aansturen en zou hij ook perfect ingezet kunnen worden voor feestjes in bijvoorbeeld de huiskamer. In combinatie met een setje goede en bijpassende speakers heb je met de SPL700 een goede basis voor een mooie geluidsinstallatie.
Kenmerken en specificaties
- Semi professionele versterker
- Voorzien van 3-bands equalizer
- Frontpaneel met blauwe LED verlichting
- Draaibare inputselector
- Power, signal en clip LED indicatoren
- Volume per kanaal regelbaar
- 19 inch rackmontage mogelijk (2U)
Specificaties
- Vermogen: 2x 350W max.
- Frequentiebereik: 20Hz-20kHz
- THD: <0.5%
- Ruis: >98dB
- Kanaalscheiding: >82dB
- Ingangsniveau: 0dB
- Ingangsimpedantie: >10kOhm
- Uitgangsimpedantie: 4-8 Ohm
- Aansluitspanning: 230Vac/50Hz
Afmetingen en gewicht
- Afmetingen: 482 x 270 x 88mm
- Gewicht: 4.1kg
PD Connex 1,5mm² luidsprekerkabel transparant - 10 meter
Een uiterst flexibele 2x 1.5mm² luidsprekerkabel die opgebouwd is uit vele dunne koperen aders voor een perfect geleiding. Door de polariteitsindicator sluit je je luidsprekers altijd op de juiste manier aan. De luidsprekerkabel wordt geleverd als rol van 10 meter en is, indien nodig, naar eigen inzicht in twee stukken te knippen.
Kenmerken en specificaties
- 2x 1,5mm²
- Zeer flexibele uitvoering
- Met polariteitsindicatie
- Totale lengte 10m
SKU | 60000096 |
---|---|
Categorie | Complete geluidsinstallaties |
Merk | Vonyx |
Tophat | Ja |
Vermogen | 700 Watt |
Aantal microfoons | 0 |
Type microfoon | Geen microfoon |
Inclusief afstandsbediening | Nee |
Aantal microfooningangen | Geen |
Ingebouwde versterker | Ja |
EAN Code | 8720105700712 |